Nowe dania w naszym menu!

13 czerwca, 2022

W naszej karcie na wiosnę zakwitły nowe pozycje!
Sztosowe opcje na późne śniadanie i lunch, idealne kiedy nadejdzie pełen niecierpliwości moment głodu 🙂
Jeśli chcesz, żeby weszły one do stałej oferty i nie zniknęły wraz z zakończeniem sezonu – wbijaj do Soup Culture i bierz swoją michę!

Nowe jadalne naczynia!

Nasze stałe propozycje są wyjątkowe, bo serwowane w wypiekanych na miejscu, jadalnych kubkach. Z racji naszej firmowej konsekwencji i misji, której jesteśmy wierni, nowe pozycje postanowiliśmy również podawać w jadalnych naczyniach. Tym razem jednak wybór padł na miseczki produkowane przez markę BreadPack. To zupełnie nowa jakość jadalnego naczynia, który strukturą i smakiem nie przypomina jadalnego kubeczka, którym zasłynęło Soup Culture.

Fot. Soup Culture Kraków

Pomysł na lunch

Od teraz, we wszystkich naszych lokalach możesz wybrać, coś na mniejszy i większy głód, tylko zupę lub tradycyjnie z nutą nonszalancji – zestaw zupę i drugie danie do kompletu z jadalnymi naczyniami, których na pewno nie wyrzucisz! No może ostatni gryz, bo w przypadku wzięcia takiej porcji, możesz nie dać rady 😀 Proponujemy zaczynać spokojnie, chodzi w końcu o to, by nie marnować nie tylko opakowań, ale przede wszystkim jedzenia! 🙂

Co nowego?

Nasze propozycje na teraz, to bowle:
1. Boskie tofu – niebywała wersja tofucznicy, po której nie sięgniesz już po jej tradycyjną wersję! W komplecie tofu, pomidorki, napój roślinny, płatki drożdżowe nieaktywne, cebulka, zestaw przypraw.
2. Chik Peas&Love – energetyczna niespodzianka, w której znajdziesz świeży hummus, warzywa, tofu lub mozarellę, okraszone zielonymi dodatkami.
3. Hola granola – soczysta porcja witamin prosto ze zbożowej granoli i sezonowych owoców.
Każdy zestaw sprawdzi się na późne śniadanie i porcję doładowania w ciągu dnia!

Gdzie kupię bowle?

We wszystkich naszych lokalach stacjonarnie (Kraków, Poznań i Wrocław) i w dostawie, u znanych pośredników! Szukaj nas w swoim mieście 😉

Co znajdziesz w naszym menu poza bowlami? Zerknij w pełne menu, kliknij -> CAŁE MENU

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi: