Myślisz o tym, by otworzyć własny biznes?

Zastanawiasz się jaką franczyzę wybrać, by zarabiać w zgodzie z własnymi wartościami i wyróżniać się wśród konkurencji? Żadna dotychczasowa oferta Cię nie przekonała, bo chcesz mieć realny wpływ na markę, którą współtworzysz? Działaj z nami!

Soup Culture wprowadza nową jakość street foodu.

Tworzymy unikalny produkt na rynku, który uczyni Twoje miejsce wyjątkowym: wypiekane na miejscu jadalne kubki! Serwujemy w nich wegetariańskie i wegańskie zupy kremy, które skradły serca tysięcy klientów.

Nasza marka jest już rozpoznawalna w wielu krajach i wpisuje się we wciąż zyskujący na popularności trend eko.

Wypełnij krótki formularz kontaktowy i uzyskaj więcej informacji!

Franczyza Soup Culture

– cieszy się zaufaniem;
– oparta jest na partnerstwie, masz wpływ na menu swojego lokalu;
– działa lokalnie, nie centralizujemy dostaw;
– wyróżnia się ekologicznym podejściem;
– łączy w sobie innowację i tradycję.

Jesteśmy już w ponad 10 krajach, dołącz do nas wybierając kierunek, który będzie najlepszy dla Ciebie i dobry dla środowiska! Wiele miejsc czeka na swoje Soup Culture, a jedno z nich możesz założyć właśnie Ty.

Oferujemy dwa rodzaje współpracy na terenie Polski – franczyzę oraz współpracę partnerską.

FranczyzaPakiet partnerski

W ten pakiet wchodzą m.in. licencje i prawo do korzystania z marki Soup Culture, księga stylu firmowego, przepisy na autorskie dania, projekt lokalu, doradztwo w zakresie wymogów sanepidu, wsparcie w zakresie przygotowania lokalu do uruchomienia, opieka marketingowa i wiele więcej.

To oferta dla Ciebie, jeśli prowadzisz już lokal gastronomiczny pod swoją marką, ale chcesz serwować w jadalnych kubkach i zdobyć nowych klientów, bez zakupu franczyzy.

Pakiet składa się z pieca do wypieku jadalnych kubków, szkolenia, przepisów i licencji umożliwiających wypiekanie jadalnych kubków. Na mocy tej współpracy nie otwierasz lokalu pod szyldem Soup Culture, a dalej tworzysz swoją markę.