Jadalne kubki w Twojej gastronomii, bez franczyzy!

20 stycznia, 2022

To możliwe! Zainteresowały Cię jadalne kubki i widzisz je w swojej ofercie, ale marka, którą prowadzisz jest już ugruntowana, cieszy się zaufaniem i nie chcesz zamieniać jej na markę franczyzową? Dla nas to nie problem! Możesz wprowadzić do oferty jadalne kubki już teraz, stając się partnerem marki Soup Culture!

Eko w gastronomii?

Trend ekologiczny w branży horeca to nadal za mało. Potrzebne są wciąż nowe kroki, by wymiar realnej zmiany był dla środowiska odczuwalny. Przyjrzenie się łańcuchowi dostaw, wybór ofert lokalnych przedsiębiorców, odchudzenie menu, segregacja odpadów, wyeliminowanie opakowań z materiałów sztucznych – styropianu i plastiku, to tylko kilka opcji, ale doskonałych do wdrożenia w każdej chwili, które pozwolą rozwijać swój biznes w duchu troski o środowisko. W procesie przejścia na drogę bardziej eko w gastronomii, czy przedsiębiorstwach o innym profilu, wspierają również czynniki zewnętrzne, takie jak nowe regulacje oraz presja ze strony społeczeństwa. Nasi klienci szukają rozwiązań, które potwierdzą, że wybierana przez nich oferta jest odpowiedzialna społecznie, a firma, z której produktów korzystają nie przyczynia się do degradacji środowiska. Dlatego tak wiele zyskuje ten, który zbliża się do zielonego.

Nie warto czekać i zostawać w tyle, poszukując potwierdzeń dla krzywdzących przekonań o tym, że klienta nie interesuje to, co je. Interesuje i musimy to docenić, a co za tym idzie, zaproponować produkty, które spełnią oczekiwania tych świadomych, ceniących sobie innowacje, czy powrót do tych zielonych tradycji.

Piec do wypiekania kubków

Aby umożliwić działającym gastronomiom skorzystanie z naszego rozwiązania, stworzonego z troski o środowisko, uwielbianego przez klientów, stworzyliśmy pakiet partnerski. Na mocy tej współpracy, firmy o profilu gastronomicznym, które już działają, mogą kupić piec do wypiekania jadalnych kubków i prawo do samodzielnej produkcji naczyń, bez konieczności kupowania franczyzy. Niech dobre idee służą jak najszerzej. Pakiet jest przemyślany tak, by w pełni zadowalał Partnera naszej marki. Nie obejmuje dodatkowych, stałych opłat, czy zobowiązań do kupowania półproduktów. Niech to, co pyszne i eko przyćmi wszędobylski plastik!

Jeśli Cię zainteresowaliśmy:
możesz zostawić nam w formularzu kontakt do siebie, a odezwiemy się i przekażemy już konkretne szczegóły. (<- kliknij)

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi: