Jadalne kubki w Bielsku-Białej

14 lutego, 2022

Dzięki otwartości na innowacje przy jednoczesnej chęci pozostawania w zgodzie z naturą, bistro „Zielony Kokos” zdecydowało się zostać partnerem Soup Culture i skorzystać z naszej oferty dla gastronomii!

Wspomniany lokal to miejsce prowadzone z sercem i dbałością o smaczną, autorską kartę. Cała oferta jest wege, a wszystkie używane naczynia są wielorazowe lub jadalne, dzięki współpracy z nami, bistro samodzielnie wypieka i zaprasza na pachnące, ciepłe kubeczki 🙂

Lokal Zielony Kokos, fot. Zielony Kokos


Cieszy nas bardzo współpraca z miejscami z duszą, a do takich z całą pewnością należy wspomniany Zielony Kokos! Kto jest lub będzie przejazdem w Bielsku-Białej, niech zagląda na Barlickiego 5!

Współpraca partnerska z Soup Culture opiera się na skorzystaniu ze specjalnie zaprojektowanego pakietu, w skład którego wchodzi piec do wypieku jadalnych kubków, prawo do korzystania z patentów, przepisy i szkolenie stacjonarne. Jeśli również prowadzisz własną gastronomię i chcesz skorzystać z tego rozwiązania, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza: https://www.soupculture.pl/franczyza/

A my dopracowujemy ostatnie szczegóły i na początku marcu szkolimy nowych partnerów, z pięknego Dolnego Śląska. Kolejne miasto będzie miało swoje jadalne kubki!
Śledźcie nasze aktualności – na pewno wrócimy z dokładnymi informacjami 🙂

Jeśli spodobał Ci się artykuł, możesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi: