Idea Soup Culture

Soup Culture to:
- innowacja gastronomiczna;
- producent jadalnych opakowań;
- międzynarodowa sieć restauracji stacjonarnych.  

Pojawiliśmy się w Polsce na długo przed narodzinami trendu proekologicznego. Jesteśmy wyjątkową siecią zupiarni, której celem jest promowanie zdrowej i odpowiedzialnej diety w zgodzie z naturą.

Naszą wizytówką jest unikalny w skali światowej sposób serwowania dań - jadalne, chlebowe kubki w wielu wersjach - m.in. pszennej, pełnoziarnistej, bezglutenowej. W Soup Culture serwujemy w nich roślinne i warzywne zupy kremy. Dzięki nowatorskiej formie jadalnego opakowania są one fast foodem idealnym - otrzymujesz je w kilka chwil od zamówieniai spożywasz na miejscu lub w drodze, nie pozostawiając po sobie plastikowych odpadów.

Nasze menu składa się z dań wegetariańskich i wegańskich, oferujemy poza zupami również grillowane kanapki wg własnej receptury, zdrowe desery i napoje. Dbamy o to, aby proponowana przez nas ekologiczna, a przy tym ekonomiczna dieta była dla Was zawsze atrakcyjna. W każdym tygodniu oferujemy zupełnie nową kartę zup w jadalnych kubkach.
W Warszawie - siedzibie firmy, powołujemy do życia autorskie piece do produkcji jadalnych opakowań, które aktualnie są już w 9 krajach. Bardzo praktycznie skupiamy się na idei zero waste i mówimy głośne NIE dla plastiku – poza jadalnymi pojemnikami na zupy używamy materiałów biodegradowalnych.

Cieszymy się, że dotarłeś / aś na naszą stronę, rozumiemy tym samym, że zależy Ci na środowisku :) Wpadnij do naszych lokali w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Łodzi i poznaj nas osobiście. Za pośrednictwem tej strony możesz również zamówić nasz lunch z dostawą - dojedziemy do biura lub na Twoje wydarzenie - konferencję, szkolenie, imprezę okolicznościową. Mówimy z doświadczenia - nasz eko catering pozostanie Twoim gościom w pamięci :) 
Chcesz otworzyć własne Soup Culture lub wprowadzić do swojej gastronomii jadalne opakowania? W zakładce “o nas” znajdziesz dane kontaktowe - nie wahaj się napisać lub zadzwonić. Uwielbiamy współpracować w imię ekologii.
Kontakt

Siedziba
Warszawa 00-041
Al. Jana Pawla II 38 lok. 4

meil: hello@soupculture.pl 
tel.: 883 559 288
Eugeniusz Adintsov

PR
meil: pr@soupculture.pl 
tel.: 883 559 388 
Angelika Szkołuda